en-U درباره ما

مدیریت عامل (سیدجمال میرخواجه الدین)

تلفن دفتر مرکزی

98-21-22647376-9+

 

 Central Office Tel
هاتف مقر المرکزی
فاکس دفتر مرکزی  98-21-22647380+  Central Office Fax
فاکس مقر المرکزی
ایمیل   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 
 آدرس کارخانه  البرز- نظرآباد- شهرك صنعتي سپهر میدان مقدم - خیابان فروردین ، اولین کارخانه سمت راست 
 آدرس دفتر مرکزی  تهران – خیابان شریعتی 

  Alborz - NazarAbad – Sepehr industrial city

 Workshop Address

Tehran Shariati Street  

 Central Office Address

شرکت تهران نورآرا تولید کنند و مجری رنگهای اسپری برف شادی گاز فندک چسب و گاز اجاقی اهداف کیفی خود را بر اساس موارد ذیل به کار گرفته است:
ارتقاء سطح رضایت مشتریان
استفاده بهینه از امکانات موجود و اختصاص منابع مورد نیاز برای تحقق اهداف
استفاده از امکانات تحقیق و توسعه (R&D) به منظور دستیابی به فن آوری و تکنولوژی های پیشرفته و به منظور تولید و ارائه کالاهای قابل رقابت از نظر کیفی و همچنین از نظر قیمت
به کارگیری فن آوری های پیشرفته
متابعت از قوانین و الزامات قانونی مرتبط با فعالیتهای کیفی شرکت
برنامه های شرکت تهران نورآرا در جهت حصول به اهداف کیفی بر اساس موارد ذیل میباشد:
تلاش در جهت بهبود مستمر نظام کیفی شامل کیفیت محصولات و فرآیندها
انجام آموزشهای لازم در تمام سطوح پرسنلی شرکت
ایجاد انگیزش و بهره وری در پرسنل
ارائه خدمات فنی مشاوره ای
ارائه خدمات فنی واجرایی پیش و پس از فروش به مشتریان
مشاوره فنی و مهندسی در زمینه تحقیق و توسعه و فرومولاسیون رنگ ورزین

آلودگی محیط زیست یکی از مهمترین و اصلی ترین معضلاتی است که جهان امروز با آن مواجه است و آگاهی نسبت به اهمیت محیط زیست سالم و پاک برای زندگی بهتر و سالم تر رو به افزایش است. تولید جهانی و استفاده از ترکیبات شیمیایی، که بسیاری از آنها مقاوم در برابر تجزیه بیولوژیکی هستند، در چند دهه اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این ترکیبات بعد از مصرف وارد محیط زیست می شوند و از این رو ارائه راهکارهایی جهت کاهش مصرف و حذف آلاینده ها از محیط زیست ضروری است.
رسالت شرکت تهران نورآرا افزایش دانش و آگاهی و انجام پژوهش در زمینه علوم و فناوری مرتبط با حفاظت محیط زیست و استفاده پایدار از منابع طبیعی است.هدف از تحقیقات در شرکت تهران نورآرا از یک سو بر‌ روی ساخت مواد و توسعه فناوری¬های دوستدار محیط زیست و از سوی دیگر بر روی تصفیه پساب، مدیریت پسماند، بازیافت و استفاده مجدد از مواد با تاکید بر حل مشکلات زیست محیطی صنایع وابسته به رنگ می باشد. در این راستا گروه پژوهشی شرک تهران نورآرا و محیط زیست در تلاش جهت پایش صحیح آلاینده ها و استانداردسازی پارامترهای زیست محیطی و توسعه فناوری های نوین، همکاری خود با صنایع و مراکز تحقیقاتی مختلف را گسترش داده و به عنوان مشاور بخشهای صنعتی در رسیدن به استانداردهای زیست محیطی عمل می نماید.

از آنجائیکه مدیران شرکت، مشتریان خود را سرمایه های اصلی شرکت میدانند، پیوسته کوشش نموده اند تا جهت رفع نیازهای آنان، ضمن بالا نگه داشتن سطح کیفی محصولات موفق به جلب رضایت و اعتماد مشتریان در این صنعت گردیدند، حتی در مراحل مختلف نوسانا ت نرخی بازار، متحمل پرداخت ما به التفاوت ریالی گردیدند تا فشار مالی کمتری بر مشتریان وارد آید.
همچنین مسأله کارآفرینی و ایجاد اشتغال و جذب نیروهای متخصص و تربیت نیروهای جوان نیز همیشه مورد توجه خاص مدیران شرکت قرار داشته و دارد. همچنین توجه و رعایت کلیه قوانین وضع شده از سوی وزارت کار و صنایع از دیگر برنامه های مد نظر مدیریت شرکت بوده.